Uudistoode!

Juuksed on iga naise üheks visiitkaartidest. On väga tähtis hooldada juukseid õigesti. MAYASUO on šampoon, millest teie juuksed on unistanud.

Toitev šampoon, mis on mõeldud kõigile juuksetüüpidele. See puhastab hoolikalt juukseid, ei kuivata ja ei kahjusta neid ning peanahka, toidab ja tugevdab juuksejuuri. Ei tekita sõltuvust. Toidab ja niisutab juukseid kogu pikkuses, annab juustele terve ja loomuliku läike. Kerge meeldiv aroom tuletab meelde, et te kasutate kõrge kvaliteediga toodet. Šampoonil on mugav dosaator, mis aitab kasutada toodet säästlikult. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Õrn puhastav šampoon tagab pikaajalise puhtuse ja kerguse tunde.

Kasutamine: kandke šampoon niisketesse juustesse, vahustage ja peske hoolikalt maha. Vajadusel korrake protseduuri.

Hoiatus: lõpetage toote kasutamine, kui  toode tekitab peanahal ärritust. Silma sattumisel peske silmi rohke veega. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Ärge jooge seda.

Maht: 400ml


Toitev ja taastav juuste konditsioneer Mayasuo. Aitab ennetada juuste kahjustusmist, mõjub tugevalt juuste struktuurile hoides loomulikku niiskustaset, toidab juukseid juurtest otsteni, muutes need pehmeks ja elastseks. Korrapärase kasutamise korral juuksed ei ole enam haprad ja otsad ei ketenda. Võimendab šampooni toimet ja muudab juuksed tervislikult läikivaks.

Kasutamine: kandke konditsioneer niisketesse eelnevalt šampooniga pestud juustesse ja masseerige neid kergelt kogupikkuses ning seejärel loputage maha.

Hoiatus: lõpetage toote kasutamine, kui  toode tekitab peanahal ärritust. Silma sattumisel peske silmi rohke veega. Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. Ärge jooge seda.

Koostis: 250 ml

Mayasuo šampoon kõigile juuksetüüpidele 400ml+Toitev ja taastav juuste konditsioneer Mayasuo 250ml

  • Tootja: MAYASUO
  • Mudel: Mayasuo shampoo 400ml + Mayasuo conditioner 250ml 123374+123381
  • Preemiapunktid: 1.2999998
  • Olemasolu: On kohe olemas
  • 32.00€
  • 26.00€Selle toote maksimaalne tellimiskogus 20