PlayGo

PlayGo 1751 Laste mänguasi-sorteer

PlayGo 1751 Laste mänguasi-sorteer

Valmistatud kõrgkvaliteetsest plastmassist.Õpetab lapsele kujundite ja värvide eristamist.Arendab peenmotoorikat ja liigutuste koordinatsiooni.Sobib lastele alates 12. elukuust.

7.50€ Maksudeta: 6.20€

PlayGo 2666 Minu esimene kitarr

PlayGo 2666 Minu esimene kitarr

Plastmassist värviline kitarr, värviliste tulukeste, pöörleva plaadi, mitme eriva heliefekti, rütmi, meloodia ja reguleeritava helitugevusega.  Tööks vajab 3 x «AAA" tüüpi patareid. Mänguasja mõõdud: 40 сmPakedi mõõdud: 40 х 20 х 5,5 сmLastele vanuses: alates 24. elukuust

21.00€ Maksudeta: 17.36€

PlayGo 2940 Mängulaud

PlayGo 2940 Mängulaud

Rohkete hammasrataste ja kuulikestega mängulaud meeldib igale uudishimulikule lapsele.Mitmefunktsionaalne arendav mängulaud soodustab lapse mitmekülgset arengut.Mängulaual on sorteer:  laps saab paigutada erinevaid kujundeid vastavatesse avadesse.Laps saab paigutada kuulikese sobivasse avasse pannes kuulikese veerema.

32.00€ Maksudeta: 26.45€

PlayGo 8312 Plastiliini komplekt jäätis

PlayGo 8312 Plastiliini komplekt jäätis

Komplekti kuuluvad: 3 purki erinevat värvi plastiliini, vormid ja aksessuaarid mängujäätise valmistamiseks;Plastiliin on väga pehme tekstuuriga. Sellest on väga lihtne voolida, kuivades ei murene, ei kleepu käte külge;Plastiliinist voolimine arendab lapse loomingulisust, kujutlusvõimet ja käte liigutuste koordinatsiooni;Materjal: plastmass, plastiliin.Lastele vanuses: alates 3 a.

14.50€ Maksudeta: 11.98€

PlayGo 8920 Plastiliini komplekt 4 värvi

PlayGo 8920 Plastiliini komplekt 4 värvi

PLAYGO plastiliini abil täiustab laps enda peenmotoorikat, arendab kujutlusvõimet ja tutvub maailmaga. Tegevust ja rõõmu jagub tundideks.Selleks, et saada rohkem värve, saate olemasolevaid omavahel segada;Selleks, et plastiliin püsiks pehmena, tuleb hoiustada seda pärast kasutamist kindlalt suletud purgikeses;Hoida jahedas kohas;Kui plastiliin muutub kõvaks, lisage veidi vett ning sõtkuge see pehmeks;Komplektis 4 erinevat värvi;Materjal: plastmass, plastiliin.Lastele vanuses: alates 3 a. 

4.50€ Maksudeta: 3.72€

PlayGo 8605 Plastiliini komplekt 5 värvi

PlayGo 8605 Plastiliini komplekt 5 värvi

PLAYGO plastiliini abil täiustab laps enda peenmotoorikat, arendab kujutlusvõimet ja tutvub maailmaga. Tegevust ja rõõmu jagub tundideks.Selleks, et saada rohkem värve, saate olemasolevaid omavahel segada;Selleks, et plastiliin püsiks pehmena, tuleb hoiustada seda pärast kasutamist kindlalt suletud purgikeses;Hoida jahedas kohas;Kui plastiliin muutub kõvaks, lisage veidi vett ning sõtkuge see pehmeks;Komplektis 5 erinevat värvi;Materjal: plastmass, plastiliin.Lastele vanuses: alates 3 a. 

5.50€ Maksudeta: 4.55€

PlayGo 8430 Plastillini komplekt pitsa

PlayGo 8430 Plastillini komplekt pitsa

Saage tõeliseks pitsameistriks selle pitsarestorani komplektiga kaubamärgilt Playgo.Avage kast ja te leiate sealt pitsaahju ja palju muid vajalikke köögiriistu.Asetage pitsale tomatid, salaami vorst ja juust.Asetage pitsa ahjurestile küpsema.Samal ajal saate valmistada pastat.Lisage rohkelt kastet ning nautige!Komplekt on valmistatud vastupidavast plastmassist. Komplektiga mängimine stimuleerib lapse osavust, kujutlusvõimet ja sotsiaalseid oskusi.

16.50€ Maksudeta: 13.64€

PlayGo 8825 Plastiliini komplekt juuksur

PlayGo 8825 Plastiliini komplekt juuksur

Rõõmu jätkub rohketeks tundideks. Selle komplektiga muutute te tõeliseks juuksuriks ning saate teha kõige hulljulgemaid soenguid. Komplekti kuulub sangaga karp.Komplektis on: kamm, käärid ja muud aksessuaarid.Selleks, et saada rohkem värve, saate olemasolevaid omavahel segada;Selleks, et plastiliin püsiks pehmena, tuleb hoiustada seda pärast kasutamist kindlalt suletud purgikeses;Hoida jahedas kohas;Kui plastiliin muutub kõvaks, lisage veidi vett ning sõtkuge see pehmeks;Materjal: plastmass, ...

15.50€ Maksudeta: 12.81€

PlayGo 8330 Burger-plastiliin

PlayGo 8330 Burger-plastiliin

Plastiliini komplekt, millest teie laps saab voolida plastiliinist burgereid, friikartulit ja kõike muud, mis sobib kokku burgerirestorani sortimenti.Antud komplekt arendab lapse käte peenmotoorikat, loomingulisust, fantaasiat ja kujutlusvõimet.Plastiliin on valmistatud ohututest materjalidest, lõhnab meeldivalt, ei määri käsi, on kergesti mahapestav.

13.50€ Maksudeta: 11.16€

Tooted 1 kuni 9, kokku 9 tootest (1 lehekülge)