Tähtis teada

Mida uued kliendid peaksid Brillante kohta teadma:

Kõik tooted, mida e-poes müüakse on reaalselt kohapeal olemas! 

Kõik meie poolt pakutavad tooted on garanteeritult meie laos kohapeal olemas. Kaupa ei pea ootama. Me impordime, hoiustame enda 2500m2 laos ja saadame kaupasid enda klientidele ise. 

Maksimaalselt kiire tarne Eestisse:


24 tundi! Selle aja jooksul toome me klientidele kohale 90% tellimustest, mis on vormistatud enne kella 16:00.

Meie sujuv logistika ja kauba kohapealne saadavus, võimaldavad komplekteerida Teie tellimust 3,5 minuti jooksul ja anda selle samal päeval kullerile üle.

Me kindlustame selle, et Teie tellimus on enne kella 16:00 komplekteeritud ja kullerile üle antud. Kullerfirma tarnib öösel paki Teile lähimasse sorteerimiskeskusesse ning hommikul antakse see üle kullerile, kes toob selle sama päeva jooksul Teie ukseni.

Rohkem infot leiate siin …


Tagastamine ja vahetamine

Te saate vahetada või tagastada Brillantest ostetud kaupa ilma mingisuguste probleemideta.

Näiteks: kui Teil on mingil põhjusel alles Brillantest ostetud avamata pakendis mähkmed, mis on Teie lapsele juba väikeseks jäänud, siis Te saate neid tagastada või vahetada. Selleks Te peate lihtsalt valima endale sobivaima tagastamise või ümbervahetamise viisi.

Rohkem infot leiate siin …


Boonuspunktid


Sooritades oste Brillante e-poes kogute Te boonuspunkte, mida saate kasutada tulevaste ostude eest tasumisel…

Rohkem infot leiate siin …


Tooted, millele tasub erilist tähelepanu pöörata
 

Brändid, mida me impordime, on Aasias müügiliidrid.

Emmedel tasub teada mõningatest unikaalsetest toodetest, mis on meie arvates tükkmaad paremad tavakaubanduses saadavatest analoogidest.


Mulimi (mähkmed)


Erilised mähkmed, mis on kõigi näitajate poolest võrdväärsed jaapani omadega ning teatud oma-duste poolest neist isegi paremad. Neil on mitmeid konstruktsioonilisi eripärasid, näiteks absorbent  ei rullu kokku ega muutu keraks. Absorbendi sidumiseks ning paigal hoidmiseks kasutatakse spetsi-aalset tehnoloogiat. Suurepärane imavus. Absorbent on toodetud jaapanis. Sisemine kiht on väga pehme ning seda saab võrrelda vaid Moony Natural mähkmetega. Ei ärrita lapse nahka, mähkme pealispinna PH tase on ühtlustatud lapse naha PH tasemega. Kõige õhemad ja kergemad mähkmed – 3 mm paksud ja 30 grammi kerged, mis  tagab lapsele mugavustunde.  Vastsündinute mähkmetel on olemas ava naba jaoks. Mähkmed lasevad läbi õhku. Materjali veeauru läbilaskmisvõime vähendab nahaärrituse ja mähkmelööbe riski. Valmistatakse taimse päritoluga toorainest – kuslapuust (honey-suckle).

Link toodetele …


Moony и Moony Natural (mähkmed)

Kõige populaarsemad jaapani mähkmed, millele on omistatud jaapani ÖKO märgis. Väga pehmed ja töökindlad. Omadused: jagunevad poiste ja tüdrukute mähkmeteks, arvestades mõlema anatoomilisi eripärasid. Ei ärrita nahka. Hea kvaliteediga. Moony Natural sarja mähkmed on kõige pehmemad, mida Te eales katsunud olete. Valmistamisel kasutatakse naturaalset puuvilla.

Link toodetele …


Merries  (mähkmed)


Jaapani mähkmed, mis on väga populaarsed endistes SRÜ riikides. Sisemuse pealispind on erilise pehme tekstuuriga, mis vähendab kokkupuutepinda lapse nahaga. Pilkupüüdev disain, kindlad igas mõttes. Mähkmete sisepind on valmistatud õrnast puuvillast ja seda on immutatud spetsiaalse taimse ekstraktiga, mis kaitseb lapse nahka ärrituste eest.

Link toodetele …


Tootenäidised väikepakendis

Mähkmete valimine on üsna individuaalne. Selle pärast on Teil võimalik tellida mähkmete näidiseid väikepakendis, et valida välja just need mähkmed, mis sobivad Teie beebile kõige paremini.

Link toodetele …


Arau ja Arau baby (lapsehooldus- ja pesuvahendid)


60-aastase ajalooga jaapani ettevõte.

Peamised omadused: 100% looduslik, täielikult biolagunev 22 päeva jooksul.

Arau kaubamärgi tooted on valmistatud palmiõlist, millesse on lisatud taimseid ekstrakte. Tarnitakse Malaisiast ökoloogiliselt puhtast piirkonnast – Borneo saarelt. Tooted ei sisalda sünteetilisi pin-daktiivseid aineid, fosfaate, kunstlikke lõhnaaineid, värvaineid, optilisi valgendeid ning säilitusaine-id. Tänu 100% looduslikule koostisele ei tekita Arau tooted allergiat ja nahaärritusi. Tooteid võivad kasutada lapseootel naised, lapsed ja tundliku nahaga inimesed. 

Osa kauba müügist saadud tulust kulutab tootja palmide istutamisesse Borneo saarel, et elevantidel oleks mugav elada palmide varjus. Samuti läheb osa tulust sildade ehitusse orangutangidele turvalise liiklemise tagamiseks.

Link toodetele …

Emadele

Mayasuo (professionaalne šampoon ja konditsioneer)


Meie klientide tagasiside:

Hiljuti proovisin šampooni ja konditsioneeri kaubamärgilt Mayasuo. Eelnevalt pole ma kunagi proovinud aasia juuksehooldustooteid, seega huvi oli suur. Tooted sobivad ideaalselt sirgetele juustele. Šampoon vahutab ja puhastab juukseid suurepäraselt. Sellel on mugav dosaator, mis on minu jaoks tähtis. Konditsioneer on tiheda struktuuriga, kerge juustesse kanda. Juuksed püsivad kauem puhtana. Ma pesen juukseid tihti, kuid nende toodete kasutamise korral püsivad juuksed pu-htana ka kolmandal päeval pärast pesu. Nendel toodetel on ebatavaline lõhn, mis meenutab meeste habemelosjooni lõhna. Püsib nahal üsna kaua. Mayasuo šampooni ja konditsioneeri ning ka teisi too-teid Jaapanist ja Aasiast on võimalik soetada e-poes brillante.ee. Tarne 1 tööpäeva jook-sul. @lifebytroya L.Krilova, Riia, Läti

Juuksed on pärast kasutamist väga ilusad. Tõeline nauding alates kättesaamisest ja pakendist, kuni juustepesu tulemusteni. @miss_kalashnikova ,J.Kalašnikova, Tallinn, Eesti

Link toodetele …


Summus  ex. Shiawasedo (nahahooldustooted)

Ettevõtte direktor andis järgmise kommentaari: «Meid huvitab maksimaalne tulemus selle kosmeeti-ka kasutamisest tingimusel, et see on ohutu. Meie rõhuasetus on kaasaegsetel tehnoloogiatel, mitte ökoloogilisusel».

Tootja pole kunagi positsioneerinud enda tooteid ÖKO toodete kategooriasse, samas selle koostises puuduvad kahjulikud ja ohtlikud ained. Tootjal on olemas Euroopa Liidus kehtiv toodete ohutusa-ruanne. 

Te saate enneolematu tulemuse selle kõrgtehnoloogilise jaapani kosmeetika kasutamisest juba pärast esimesi kasutuskordi. 

Link toodetele …


Shiseido (juuksehooldus)


Kaubamärk ei vaja erilist tutvustust, kuna see on mitmete aastakümnete vältel olnud liider ja lemmik nende seas, kes teavad juuksehooldusvahenditest keskmisest rohkem ning hindvad kvaliteeti. Iga uus sari on eelmisest parem. Kliendite sagedaseim kommentaar: uskumatu, me pole kunagi midagi paremat proovinud.

Link toodetele …

Kuyura (Dušigeelid)


See on uskumatult meeldiva tekstuuriga dušigeel, mis on pehme kui kreem.  Tundeid ja efekti on väga keeruline kirjeldada, kuid see on suurepärane. Seda peab kindlasti vähemalt korra elus proovima.

Link toodetele …


Laurier (naiste hügieenitooted)

Need, kes on teatud aja jooksul kasutanud Laurier tooteid, suure tõenäosusega ei soovi enam kunagi kasutada teisi hügieenisidemeid. Need on igas mõttes suurepärased. Tegemist on kõige populaar-seima hügieenisidemete kaubamärgiga Jaapanis. Miljonid naised kasutavad neid kogu elu ja ei ole valmis vahetama Laurieri ühegi teise kaubamärgi vastu.

Kui hügiennisidemete kasutamine tekitab Teile ebamugavustunnet, siis proovige Laurieri. 

Hügieenisidemete tootja Kao valmistab ka Merries mähkmeid.

Link toodetele …


Lion и Saraya (Kodukeemia)

Jaapani kodukeemiasse on väga lihtne armuda. See erineb meile tuttavatest kaubanduskeskustest müüdavatest toodetest. See on suures osas üsna ökoloogiline – sõltub tootest. Jaapani kodukeemia on väga efektiivne.

On olemas mitmeid jaapani kodukeemia eripärasid, näiteks:

See on efektiivne külma veega kasutamisel. Jaapanis on vesi väga kallis ning kodukeemia tootmisel on sellega arvestatud. Pesupulbrid on mõeldud kasutamiseks 30 kraadi juures. Nõudepesuvahendid lagundavad rasva ja pesevad rasvajääke maha ka külmas vees. 

Ohutu, sellega võib pesta puuvilju. Ühel pakenditest on märgitud järgmine ohutusteave: kui te olete selle kogemata alla neelanud, jooge vett peale :) Kindlasti ei tasu antud vahendit kasutada seespidiselt, kuid see on huvitav fakt mida tasub teada jaapani kodukeemia kohta. 

Steriilsus. Erinevate pindade puhastamiseks mõeldud kodukeemia on desinfitseeriva toimega ja see tapab baktereid.

Link toodetele …


Meie sotsiaalmeedias

Me ei saada laiali spämmi! Ainus võimalus, mida me kasutame selleks, et näidata Teile meie uud-istooteid ja rääkida meie käimasolevatest eripakkumistest, soodustustest, kingitustest, loosimängud-est, on sotsiaalvõrgustikud.

Hakkake meie jälgijaks ning saage uudiseid meie uute toodete, sooduskampaaniate ja loosimängude kohta Facebookis ja Instagramis.

Seal saate esitada meile ka ükskõik milliseid küsimusi meie toodete ja teenuste kohta.


Huvitavaid fakte

=)

Me arvame, et paljud teist ei pruugi lugeda selle kohani, kuid siia oleme peitnud kaks huvitavat fakti meie firma kohta (vastused FB ja Instagrami mõistatuste vastused).

2020. aastal leidsime ühes Jaapanist Lätti saabunud kaubakonteineris geko.

20500  kilomeetrit – minimaalne vahemaa, mille läbivad meie mähkmed tootmisest neid nautivate põnnideni.