Mähkmed Goo.N S 4-8 kg 90psc.

Mähkmed Goo.N S 4-8 kg 90psc.

22.50€ 20.99€ Maksudeta: 17.35€
This product has a maximum quantity of 10

Jaapani mähkmed Goo.N S 4-8 kg on mõeldud lastele kaaluga alates 4 kuni 8 kg. Need on valmistatud ainult naturaalsetest, looduslikest, kõrgekvaliteedilistest ja ökoloogiliselt puhastest materjalidest, mis on läbinud range kvaliteedikontrolli. Mähkmetes kasutatakse 100% puuvilla, tselluloosi ja imavusainet, mis muudab vedeliku geeliks, ja sellisel viisil, hoiab seda mähkme sees, hoides naha puhta ja kuivana.

Mähkmed on pehmed, välimus meenutab laste aluspesu. Need mähkmed ei kutsu esile naha allergilisi reaktsioone, Goo.N mähkmed ei tekita laste naha liigset kuivust, sisemine kiht sisaldab naturaalset vitamiini E, mis on saadud looduslikest allikatest ja mis aitab vältida lapse õrna naha ärritust ja põletiku teket mähkme puutekohtades nahaga.

Mähkmed lasevad suurepäraselt õhku läbi, neil on kolmekordne kaitse lekke vastu ning imavad äärmiselt suures mahus vedelikku. Täituvusindikaator teatab vajadusest mähet vahetada.

Kõik armastavad vanemad valivad oma laste jaoks maailma parimad jaapani mähkmed – Goo.N. Teie lapsel on mugav ja hea, Teie närvid aga jäävad tugevaks.

JAN-Code: 4902011851892
Powered By ehost.lv
OU "Brillante" © 2019

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image