Tingimused

MEIST

Firma „Brillante“ on pika aja jooksul olnud usaldusväärne jaapani mähkmete Merries, Moony ja Goo.n edasimüüja Euroopa Liidus. Meilt võib osta jaapani mähkmeid hulgi- ja jaemüügist. Me toimetama kaupa mistahes maailma punkti. Jaapani hügieenitooted lastele on esindatud rohkem kui viiekümnes poes üle kogu Euroopa Liidu. Jaapani mähkmete kvaliteeti on hinnanud juba miljonid inimesed. Võtke meiega ühendust konsultatsiooni saamiseks ning tehke tellimus läbi veebilehekülje.

 

“BRILLANTE”

Reg. Nr.: 40103164585

VAT ID: LV40103164585

IBAN: EE372200221063901336

Banga nimi: Swedbank

SWIFT: HABAEE2X

Telefon: +371 25654183

E-mail: info@brillante.ee

Registration address:Latvia, Rīga, Festivāla iela 1-97, LV-1057  

KOHALETOIMETAMINE

Mähkmete kohaletoimetamine Eestis:

Kaubad, mis on tellitud ning mille eest on makstud tööpäeval kuni kell 14-ni, toimetatakse kohale järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval.

Kaubad, mis on tellitud ning mille eest on makstud pärast kella 14, toimetatakse kohale ülejärgmisel tööpäeval.

Kaubad, mis on tellitud ja mille eest on makstud nädalavahetusel või tähtpäeval, toimetatakse kohasel ülejärgmisel tööpäeval.

Kohaletoimetamise maksumus Eestis:

Mistahes 3 või rohkema paki ostmisel, on kohaletoimetamine tasuta, (kui kohaletoimetamise jaotuses ei ole ette nähtud teisiti)

Vähema kui 3 paki tellimisel on kohaletoimetamise maksumus 3.00 eurot (kui kohaletoimetamise jaotuses ei ole ette nähtud teisiti)

97% protsendil juhtudest kauba tellimisel enne kella 14:00, saab klient kauba kätte järgmisel tööpäeval.

 

Kuidas teada saada, kus Teie tellimus asub?

Iga kord kui Teie tellimus on kliendile saadetud märgitakse privaatses kontoris tellimuse staatuseks – saadetud  ja Teile saadetakse jälgimisnumber ning link leheküljele, kust võib saadetise teekonda jälgida.

Kui paki otsinguga on mistahes probleeme, saatke meile lihtsalt päring.

 

Kohaletoimetamine teistesse EL riikidesse:

Tellimuseks saatke meile lihtsalt oma tellimus, kohaletoimetamise aadress ja kontaktandmed. Me võtame Teiega väga kiiresti ühendust.

 

 

 

KAUBA TAGASTAMINE JA VAHETUS        

 

LTD „Brillante“ võtab peaaegu alati ilma põhjust nõudmata tagastusse või vahetusse mistahes kaupa, mis on ostetud firmast „Brillante“ ning tagastab kliendile ostusumma täies ulatuses.

Kauba tagastuse või vahetamise võimaluste osas lepib klient kokku LTD „Brillante“-ga e-posti või telefoni kaudu individuaalselt igal konkreetsel juhul.

Juhul, kui klient tahab kaupa tagastada või välja vahetada LTD “Brillante” vea või süü tõttu, tagastatakse kauba maksumus täies mahus 7 päeva jooksul alates kliendi poolt tagastatud kauba jõudmisest LTD “Brillante” lattu.

Juhul, kui kauba tagastamine või välja vahetamine toimub kliendi süü või vea tõttu (või klient ei soovi põhjust selgitada), maksab kauba kohaletoimetamise või tagastuse eest klient või tagastab kauba ise.

Vaidlusküsimuse lahendamise keskmine tähtaeg on 1 tööpäev. Kauba ümbervahetamise keskmine tähtaeg on 1-2 tööpäeva.

LTD „Brillante“ jätab endale õiguse keelduda tagastatava või vahetatava kauba vastu võtmisest, kui pakend on avatud või ostja poolt kahjustatud, samas kui tagastus toimub kliendi süül või ilma tagastuspõhjusi selgitamata.

Samuti on LTD „Brillante“ valmis üle vaatama mistahes kliendi ettepaneku mistahes vaidlusküsimuse lahendamise osas.

Kauba tagastus- või ümbervahetusavaldus esitatakse elektronposti kaudu inglise, vene või läti keeles vabas vormis. Samuti võib mistahes informatsiooni või kokkuleppeid arutada telefonis inglise, läti või vene keeles.